Seznam přihlášených běžců budeme průběžně aktualizovat...

JménoRok narozeníTrasaKategorieNázev týmu
1Martin BurskýPůlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
2Michal VavroňPůlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 54 let (1983 – 1969)
3Petr Vašíček1988Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
4Tereza Zalabáková1992Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
5David Tribula1991Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
6Radek Mrlík1971Desítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
7Jana Toralová1986Desítka (10 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)Kruháč Team UB
8Veronika Juračková2004Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaKde ste došli na to, že sme z Rudic?
9Michaela Melichárková2001Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaKde ste došli na to, že sme z Rudic?
10Petr Ševčík1969Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)ševča11
11Veronika Šmerdová1991Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)Šmrdla dream team
12Pavel Šmerda1984Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Šmrdla dream team
13Jana Plachetská1987Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaŠmrdla dream team
14Jiří Plachetský1988Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaŠmrdla dream team
15Pavel Keprt1974Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
16Adélka Keprtová2015Rodinný běh
17Štěpán Pernický1988Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Šneci v běhu
18Marie Marková1993Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)Šneci v běhu
19Pavla Mrlíková1973Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
20Eva Jahůdková1959Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
21Martin Trtílek1987Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Běháníčko Líšeň
22Marie Janáčková1988Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
23Jakub Brázdil1996Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
24Veronika Hlúšková1978Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
25Marcela Paveláková1977Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaMP run Zlín
26Pavel Gabrhel1974Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaMP run Zlín
27Kateřina Mikulíková1987Desítka (10 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
28Lenka Toralová1968Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
29Lubomír Rak1992Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Petrůvka
30Michal Hudak1976Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
31Albert Radoch2018Rodinný běh
32Magdaléna Radochová2013Rodinný běh
33Martina Radochová1985Rodinný běhMuži 40 – 49 let (1983 – 1974)
34Ivona Fousková1989Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
35Martin Štěpán1989Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Štaflík a Špagetka
36Viktor Štěpán2017Rodinný běhŠtaflík a Špagetka
37Marek BARTEYS1969Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
38Michal Kraus1972Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
39Tomáš Hubáček1980Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
40Johnny Prosser1987Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaŠáfrovi otroci
41Honza Tvrdý1988Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaŠáfrovi otroci
42Václav Brázdil2007Desítka (10 km)Dorostenci 15 – 17 let (2008 – 2006)Líní šneci
43Jitka Bendová1974Půlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
44Marie Svízelová1983Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)VO-HU-bu team
45Radim Jaroš1975Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
46Martin Hořínek1981Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
47Dana Nováková1971Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)Dana
48Lucie Coufalová1982Štafeta 2Run (10 + 11 km)Štafeta
49Eva Červinková1961Štafeta 2Run (10 + 11 km)Štafeta
50Lenka Gajdůšková1987Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)VO-HU-bu team
51Kateřina MikešováPůlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
52Stanislav Hrnčíř1977Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
53Štěpán Bártek1990Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
54Adéla Vaněčková1982Desítka (10 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
55Martin Pokorný1979Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
56David Kaláb1987Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)AC Track & Field Brno
57Vlastimil Roubalík1983Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)Zlín
58Dušan Schicker1980Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
59Jiří Marek1983Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
60Lucie Baslová1981Štafeta 2Run (10 + 11 km)Štafetabacilteam
61Robert Basel1972Štafeta 2Run (10 + 11 km)Štafetabacilteam
62Ondřej Filipi2001Půlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)three "F"
63Tomáš Hořák1991Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)SDH Bylnice
64Andrej Šenkeřík2001Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
65Ester Šebková1986Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaŠebkojc
66Jiří Šebek1980Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaŠebkojc
67Petr Svoboda1974Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
68Hana Ondrášková1992Desítka (10 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
69Dušan Polách1991Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
70Marek Indra1972Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaM&D
71Danka Truksová1982Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaM&D
72Petra Malá1992Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)Moravská filharmonie Olomouc
73Alena Skácelová1979Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaLíšeňský team
74Vlastimil Skácel1973Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaLíšeňský team
75Ondřej Zábojník1990Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Částkov
76Ivan Zálešák1948Desítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
77Ivana Čížová1973Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
78Martin Číž1996Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
79Filip Číž2004Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
80Dagmar Matulíková1996Desítka (10 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
81Monika Bažantová1995Desítka (10 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
82Michal Bažant1993Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
83Gabriela Kubíková1992Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
84Petr Mareš1986Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
85Martina Krčová1987Desítka (10 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
86Martin Tofel2001Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
87Aneta Majnušová1989Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaMajnušovi
88Ondřej Majnuš1989Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaMajnušovi
89Adam Dedina1979Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
90Jitka Grygarová1992Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
91Lucie Šuláková2005Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
92Michaela Kolářová1994Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
93David Zahrádka1995Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
94Tadeáš Klimecký2005Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
95Stanislav Klimecký1976Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
96Erika Popovská1995Desítka (10 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
97Martin Urbánek1974Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
98Tomáš Pataki1978Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
99Roman Gryga1982Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
100Zdeněk Drexler1980Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)Štěpíme kilometry
101Štěpánka Drexlerová1973Půlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)Štěpíme kilometry
102Jitka Pachulova1967Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)Ostrava
103Lenka Starostová1988Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)Starostíci
104Daniel Starosta2013Rodinný běhStarostíci
105Matyáš Starosta2017Rodinný běhStarostíci
106Veronika Vysloužilová1999Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
107ROMAN BUBLÁK1971Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)NESMÍŠ TO VZDÁT !!!
108Miloslav Kabrhel1992Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)A PLUS - AK VŠK
109Veronika Mikulíková1995Desítka (10 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
110Martin Mikulík1971Desítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
111Vít Kadaník1994Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
112Iva Adámková1975Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
113Pavla Chládková1974Půlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)ZNOJMO
114Jan Plánka1992Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
115Václav Jurga1989Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Krutě Kruté Krůty
116Renata Novotná1976Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
117Lívia Rychtaříková1981Desítka (10 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
118Radim Novotný1977Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
119Kateřina Pokorná Riedelová1985Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
120Lukáš Staněk1993Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Seninka
121Filip Kaudl1997Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)RANAR
122Radim Navrátil1992Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)RANAR
123Pavel Majerek1986Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Kunčice p. O.
124Radovan Kuča1971Desítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)Šelmy v běhu
125Dominik Mejzlík2000Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
126Luboš Jemelka1979Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)Jemča
127Lukáš Duda1996Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaJednorožci
128Daniela Hasoňová1993Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaJednorožci
129Petr Jeřábek1993Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Miky team
130Martina Mazáčová1977Půlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)AKEZ Kopřivnice
131Marek Nesázal1973Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)Radun
132Rostislav Křikava1972Desítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)STS Chvojkovice Brod
133Barbora Pořízková1998Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
134Lubomír Ingr1975Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
135Stanislav Klimecký1976Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
136Tadeáš Klimecký2005Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
137Martina Hánová1988Štafeta 2Run (10 + 11 km)Štafeta
138Lenka Krátká1991Štafeta 2Run (10 + 11 km)Štafeta
139David Hanke1971Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)AKEZ Kopřivnice
140Hana Lagdanová1986Desítka (10 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
141Dana Trčková1972Půlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)Mamka a dcera
142Bohumila Hanačíková1977Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
143Dušan Polách1991Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
144Daniel Polách1994Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
145Antonín Šmigura1977Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaKorunka Luhačovice
146Eva Kratochvílov1986Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaKorunka Luhačovice
147Karin Grodzová2008Desítka (10 km)Dorostenky 15 – 17 let (2008 – 2006)
148Michal Grodza1982Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
149Michaela Grodzová2013Rodinný běh
150Veronika Grodzová2013Rodinný běh
151Tomáš Hanáček1974Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)Maratonci Kladná Žilín
152Petr Sedlačík2000Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)xPepek
153Roman Prus1995Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)SSK Vítkovice
154Michala Zemková1993Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
155Eva Prusová1971Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
156Ondřej Orság1977Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
157Petr Pančocha1972Desítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)Tady běhají Luhačovice
158Barbora Klimošová1982Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
159Anet Pobořilová2005Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)AKEZ
160Helena Antoni1963Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
161Zdeněk Ovesný1978Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
162Petr Vabroušek1973Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)Titan Trilife Zlín
163Filip Vabroušek1999Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Titan Trilife Zlín
164Věra Vabroušková2011Rodinný běhTitan Trilife Zlín
165Pavel Korec1986Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
166David Karský1974Desítka (10 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
167Nikola Karská2007Desítka (10 km)Dorostenky 15 – 17 let (2008 – 2006)
168Jáchym Plachetský2019Rodinný běhŠmrdla dream team
169Zuzana Váňová1976Půlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
170Elizabeth Pokorná2015Rodinný běh
171Jaromír Jiříček1974Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)TON a.s. Bystřice pod Hostýnem
172Jaromír Jiříček2009Rodinný běhAtletika Hranice
173petra korcová1974Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
174Lea Jankůjová1977Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
175Jana Břečková1987Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)Vnorovy
176Martin Lukanek1977Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)SC Smilovice
177Petra Mládková1999Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)Speedy Turtles
178Eva MatějkováPůlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
179Vlasta Filáková1962Rodinný běhFilákovci
180Viktorie Lásková2011Rodinný běhFilákovci
181Matyáš Láska2014Rodinný běhFilákovci
182Hynek Filák2014Rodinný běhFilákovci
183Vilém Filák2016Rodinný běhFilákovci
184Martin Kubín1969Desítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)m.ART.in
185Pavel Vyrut1983Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
186Adriana Bernátková2016Rodinný běhBerny-team
187Adéla Bernátková2013Rodinný běhBerny-team
188Ludmila Bernátková1984Rodinný běhBerny-team
189Martin Bernátek1983Rodinný běhBerny-team
190PAVLA Makrovská1964Desítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
191Michaela Přibilíková1986Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
192Aleš Rosmanit1971Desítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)BIKE TEAM OPAVA
193Roman Súkup1992Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Karpatské naděje
194Pavel Keprt1974Rodinný běh
195Igor Tadić1978Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
196Patrik Tadić2014Rodinný běh
197Maxim Kočica2014Rodinný běh
198Simona HrajnohováDesítka (10 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
199Lucie Repková1987Desítka (10 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)BeeRun
200Filip Repka2013Rodinný běhBeeRun
201David Ferbr1986Půlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)3014
202Daniel Homoláč1984Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaSSM
203Barbora Tachtadzi1985Štafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaSSM
204Radim Křenek2007Půlmaraton (21.1 km)Dorostenci 15 – 17 let (2008 – 2006)
205Jana PapírníkováŠtafeta 2Run (10 + 11 km)ŠtafetaREHABFIT
206Jaromír Papírník1976Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)REHABFIT
207Marian Ležák1976Štafeta (4x5 km)ŠtafetaLuhas Vegas
208Daniel Mejzlík1995Štafeta (4x5 km)ŠtafetaLuhas Vegas
209Zbyněk Matula1969Štafeta (4x5 km)ŠtafetaLuhas Vegas
210Vít Matyáštík1995Štafeta (4x5 km)ŠtafetaLuhas Vegas
211Alena Holbová1896Půlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
212Monika Strnadová2002Desítka (10 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
213Tomáš Helán1991Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
214Jana Gottfriedová1977Půlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)Holík International
215Milan Oríšek12.09.1973Půlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
216Tomáš Surovec1990Půlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
217Rostislav Malý Malý1977Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)
218David Pelánek1985Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Pivo & pot by Slezák
219Miroslav Valošek1980Půlmaraton (21.1 km)Muži 40 – 49 let (1983 – 1974)MK Seitl Ostrava
220Tadeas Repka2016Rodinný běhBeeRun
221Jan Bečica1993Desítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)Valachbajk team
222Josef HnaníčekDesítka (10 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
223Pavel HlúšekPůlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
224Veronika HlúškováDesítka (10 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
225Lucie ŠulákováPůlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
226Jitka GrygarováPůlmaraton (21.1 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
227Roman PrusDesítka (10 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
228Johnny ProsserŠtafeta 2Run (10 + 11 km)Štafeta
229Barbora ZábojníkováPětka (5 km)Ženy 18 – 34 let (2005 – 1989)
230ROMAN BUBLÁKPůlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)
231Martina KrebsováPůlmaraton (21.1 km)Ženy 45 a více let (1978 a starší)
232Petr VašíčekPůlmaraton (21.1 km)Muži 18 – 39 let (2005 – 1984)
233Ilona PetrazPůlmaraton (21.1 km)Ženy 35 – 44 let (1988 – 1979)
234Rostislav PetrPůlmaraton (21.1 km)Muži 50 a více let (1973 a starší)